POGOTOWIE DŹWIGOWE2018-11-06T19:14:08+00:00

POGOTOWIE DŹWIGOWE

Strona główna Pogotowie dźwigowe

Dla naszej firmy najważniejsze jest bezpieczeństwo, niezawodność oraz komfort korzystania z urządzeń dźwigowych, dlatego też dla odbiorców naszych usług prowadzimy w pełni zorganizowane

CAŁODOBOWE POGOTOWIE DŹWIGOWE

Posiadamy szerokie zaplecze techniczne, sprzętowe i logistyczne. Jesteśmy wyposażeni w środki transportu oraz łączność bezpośrednią. Dla podniesienia bezpieczeństwa i jakości usług, rozmowy telefoniczne w aparatach zgłoszeniowych są ewidencjonowane a pojazdy serwisowe i Pogotowia Dźwigowego posiadają zainstalowany monitoring GPS co zapewnia stałą kontrolę i bezpieczeństwo pracy serwisantów oraz użytkowanych środków transportu.
Na wypadek awarii dźwigu należy bezwzględnie pamiętać, że osoba nie posiadająca uprawnień do obsługi i konserwacji urządzeń technicznych lub wewnętrznego przeszkolenia nie może uwalniać ludzi uwięzionych w windzie – jest to działanie sprzeczne z prawem, ponieważ do obsługi urządzeń technicznych trzeba mieć stosowne uprawnienia. Taka osoba nie powinna również ingerować w funkcje sterowania czy też podejmować próbę naprawy. Bez przeprowadzenia profesjonalnej diagnostyki podejmowane działania były by bezcelowe.

Zawsze w sytuacji awaryjnej należy jak najszybciej wykonać telefon alarmowy: 888 777 990

W Elektro-Lift zapewniamy Państwu błyskawiczne wsparcie techniczne w przypadku awarii i usterek wind oraz platform transportowych wszystkich typów. Nasze pogotowie dźwigowe dostępne jest dla Państwa przez 24 godziny i 7 dni w tygodniu, dlatego jeżeli pojawiają się problemy z użytkowaniem urządzeń, zachęcamy do szybkiego kontaktu z naszą firmą!

Nasi pracownicy zajmują się świadczeniem usług pogotowia dźwigowego na terenie miasta Rzeszów oraz okolicznych miejscowości. Dojeżdżamy na miejsce tak szybko, jak to możliwe. Gdy potrzebują Państwo pomocy, dojeżdżamy w ciągu weekendów, świąt oraz w godzinach nocnych. Na miejscu dokonamy dokładnej diagnostyki urządzenia, aby sprawdzić, co jest powodem usterki, a także przeprowadzimy niezbędne naprawy – natychmiastowo możemy usunąć najpopularniejsze usterki i wymienić zepsute części dźwigów. Wszystkie usługi staramy się realizować w jak najkrótszym czasie.

POGOTOWIE DŹWIGOWE 24h

Zadzwoń:

+48 888 777 990
SZCZEGOŁY
SZCZEGOŁY

ADRES
Trzebownisko 456
36-001 Trzebownisko
koło Rzeszowa

 

KONTAKT – sekretariat:
Telefon: +48 888 777 945

E-mail: info@elektrolift.pl

 

DZIAŁ TECHNICZNY
E-mail: techniczny@elektrolift.pl

 

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziałek-Piątek
8:00 – 16:00

 

POGOTOWIE DŹWIGOWE czynne 24/7:
Telefon: +48 888-777-990

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda